slider subpage

Místo komunitního sdílení slouží naší komunitě i celé veřejnosti. V prvním roce v prostorách proběhlo několik setkání, mimo jiné také s vizážistkou. Tereza Dellamária z nedalekých Verušiček radila nevěstám jak se připravit na svůj nejkrásnější den, pan František Švamberk z Valče nám představil svoji vizi při přípravě a zpracování omalovánek pro děti, které jsme poté společně vydali pod názvem VALEČ V BARVÁCH.

V dalších dnech jsme tady společně připravovali kostýmy, ceny a pomůcky pro zajištění dětského dne pro děti na hřišti (zrušen pro neustálý déšť).

V závěru roku se nám podařilo zorganizovat KOMUNITNÍ ŠATNÍK ve dnech 21.11.2020 - 13.12.2020, vždy v pondělí, středu a pátek od 15 do 18 hodin a v sobotu od 15 do 17 hodin. Přijímali jsme věci a vydávali podle potřeb jednotlivých návštěvníků. Šatník byl k dispozici ještě o dalších 14 dní a v závěru roku jsme zbývající věci zabalili do krabic a pytlů a poslali jsme je do další obce k využití. Všem, kdo jste nám do šatníku přispěli nebo si něco odnesli, děkujeme.

Připravujeme:

  • Komunitní nábytkovou banku
  • Výstavu kreseb Marcely Ćermákové "Valečsko"
All Rights Reserved, Komunitní centrum ROHÁČEK © 2019, Webdesign by LE CLAVERA s.r.o.